Medicine Hastanesi

Özel Medicine Hospital İstanbul, güçlü ve geniş kadrosu, gelişmiş tıbbi cihaz donanımı ve alt yapısı ile İstanbul Avrupa Yakası’nda 1999 yılından bu yana hizmet veren bir hastanedir.Medicine Hospital İstanbul, görünümünden konumuna, altyapısından teknolojisine kadar, uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Böylesine büyük bir adımda, laborantından doktoruna her kademede, bizimle aynı ideali paylaşan uzman ekibimizin büyük katkısı oldu. Medicine Hospital İstanbul’un amacı, müşterilerinin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Kişileri sağlıklarına kavuşturmak ya da sağlıklı kalmalarını temin etmek için; tüm hizmetlerimizi, insana değer veren, sıcak bir ortamda sunmaktayız.

Acıbadem Hastanesi

İlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu, bünyesinde bulunan 22 hastane ve 15 tıp merkezinde 3.500 doktor, 4.000 hemşire olmak üzere yaklaşık 22.500 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Acıbadem, teknolojisi ve altyapısı ile Acıbadem Adana, Acıbadem Atakent, Acıbadem Maslak, Acıbadem Sistina, Acıbadem City Clinic Tokuda ve Acıbadem City Clinic Umbal Eood Hastaneleri JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Acıbadem Sağlık Grubu, hastane ve tıp merkezlerinin yanı sıra destek hizmet şirketleri ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretmektedir.

Medical Park Hastanesi

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri olarak, ülkemizin 17 ilinde 25 hastanemizde 14 bin çalışanımız ile hizmet veriyoruz. İlk hastanemizin açıldığı 1993 yılından bu yana hızla büyüyerek, bugün toplamda ulaştığımız 551 bin 912 metrekareyi aşkın kapalı alan, 167 ameliyathane ve 4 bin 100 yatak kapasitesi ile sektördeki öncü konumumuzu sürdürüyoruz.

Medicana Hastanesi

Medicana Sağlık Grubu; 1992 yılından bu yana geleceğin sağlık hizmeti standartlarını belirleme yolunda ilerleyişini sürdürüyor. Bugün; 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, yüksek standartlarda sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da kesintisiz sürdürmektedir. Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiş ve yurtdışından gelen hastaların, multidisipliner sağlık alanlarındaki tedavilerinde önemli merkezler arasına girmiştir. Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın önemli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

Medipol Mega Üniversite Hastanesi

Medipol Mega Üniversite Hastanesi , Havacılık Tıp Merkezi (Aero Medical Center- AMC) olarak faaliyet göstermek üzere yetkilendirilen ülkemizdeki belirli sayıdaki hastanelerden biridir. Medipol Mega Üniversite Hastanesi, ülkemizde faaliyet gösteren pilotların ilk ve periyodik sağlık muayeneleri için gerekli olan tüm donanım ve kriterlere sahiptir. Deneyimli sağlık kadromuz ve eğitimli uçuş hekimlerimiz tarafından muayeneler yapılmaktadır. Merkezimiz, THY uçuş personeli ve Özel Havayolu Şirketleri, Özel Uçuş Eğitimi veren okullar, uçak teknisyenleri, kabin memurları , load masterları ve diğer tüm uçuş personeline hizmet vermektedir.

Memorial Hastanesi

Memorial Sağlık Grubu, seçkin kadrosu ve memnuniyet odaklı uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile etik ilkeler ışığında, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak, sağlıkta dünya markası olmak misyonu ile kurulmuş ve ilk hastasını Şubat 2000’de kabul etmiştir.Türkiye’yi, dünya standartlarında kaliteli sağlık hizmeti ile tanıştıran Memorial, JCI Akreditasyon Kalite Belgesi’ni alan (Joint Commission International) Türkiye’nin ilk, dünyanın 21. hastanesidir.

Nisa Hastanesi

1994 yılında kurulan Nisa Hastanesi, Bahçelievler Yenibosna’da, E-5 ve E-6 karayollarına çok yakın bir mesafede, Atatürk Havaalanı’na 1 km uzaklıktadır. Merkezi konumu, modern mimari yapısı, ileri tıp tıp teknolojisi ve güçlü sağlık kadrosu ile ayakta ve yataklı her türlü tıbbi hizmeti güvenle verebilen Nisa Hastanesi, özellikle belli branşlarda İstanbul’un önde gelen özel sağlık kuruluşları arasında yer almaktadır. Sağlık kadromuz Branşlarının en başarılı isimlerinden oluşan uzman hekimlerimiz ve tecrübeli sağlık kadromuz, tüm hastalarımıza bilimsel bir hizmet, yakın bir ilgi ile destekledikleri ‘sağlıkta güven, hizmette konfor’ ilkesi çerçevesinde, teşhis ve tedavi hizmeti sunmaktadırlar.